Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

KONTAKT

 

 bsp@adm.uw.edu.pl

  (22) 55 20 543

SEKRETARIAT

mgr Ewa Dembecka

Starszy specjalista

(22) 55 20 543

Ewa.Dembecka@adm.uw.edu.pl

NOWA LOKALIZACJA BIURA

Dyrekcja i sekretariat biura – Pałac Kazimierzowski, Sala Brudzińskiego – pok. nr 7, parter

Sekcja spraw osobowych nauczycieli akademickich – Budynek Starej Biblioteki, pok. nr 215, II piętro

Sekcja spraw osobowych pracowników niebędących nauczycielami akademickimi – Budynek Starej Biblioteki, pok. nr 216, II piętro

TRYB PRACY BIURA

PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK 8:00 – 16:00

PIĄTEK – dzień wewnętrzny

FORMULARZ KONTAKTOWY

DYREKCJA

mgr Grzegorz Kołtuniak

Dyrektor ds. pracowniczych

Kierownik biura

(22) 55 20 543

Grzegorz.Koltuniak@adm.uw.edu.pl

mgr Magdalena Gaczyńska

Z-ca Dyrektora ds. pracowniczych

Z-ca Kierownik biura

(22) 55 24 233

Magdalena.Gaczynska@adm.uw.edu.pl

mgr Alina Bodytko

Z-ca Kierownika biura

(22) 55 24 238

Alina.Bodytko@adm.uw.edu.pl

SEKCJA SPRAW OSOBOWYCH NAUCZYCIELI AKADEMICKICH

mgr Elżbieta Dmoch

Specjalista

(22) 55 20 554

elzbieta.dmoch@adm.uw.edu.pl

 

mgr Marta Płodowska

Starszy specjalista

(22) 55 20 340

  Marta.Plodowska@adm.uw.edu.pl

 

mgr Magdalena Ulinowska

Specjalista

(22) 55 24 235

magdalena.ulinowska@adm.uw.edu.pl

 

mgr Maria Guzik

Starszy specjalista

(22) 55 24 086

maria.guzik@adm.uw.edu.pl

 

mgr Marta Rybak

Starszy specjalista

(22) 55 24 234

Marta.Rybak@adm.uw.edu.pl

 

mgr Jonata Wilczewska

Specjalista

(22) 55 20 114

jonata.wilczewska@adm.uw.edu.pl

mgr Aleksandra Piłat

Specjalista

(22) 55 24 236

Aleksandra.Pilat@adm.uw.edu.pl

 

mgr Magdalena Synoś-Skorek

Starszy specjalista

(22) 55 24 237

magdas@adm.uw.edu.pl

 

Natalia Żera-Podstawka

Samodzielny referent

Nieobecność od 14.03.2022 r.

(22) 55 20 430

Natalia.Zera@adm.uw.edu.pl

SEKCJA SPRAW OSOBOWYCH PRACOWNIKÓW NIEBĘDĄCYCH NAUCZYCIELAMI AKADEMICKIMI

mgr Agnieszka Danecka

Starszy specjalista

(22) 55 20 113

agnieszka.danecka@adm.uw.edu.pl

 

mgr Katarzyna Sowińska

Starszy specjalista

(22) 55 20 367

Katarzyna.sowinska@adm.uw.edu.pl

mgr Anna Jurkiewicz

Starszy specjalista

(22) 55 24 016

Anna.Jurkiewicz@adm.uw.edu.pl

 

mgr Aldona Stachlewska

Starszy specjalista

(22) 55 20 489

Aldona.Stachlewska@adm.uw.edu.pl

Anna Kraucka

Starszy referent

(22) 55 24 160

anna.kraucka@adm.uw.edu.pl

SEKCJA DO SPRAW ROZWOJU KOMPETENCJI NAUCZYCIELI AKADEMICKICH

mgr Gaweł Pasek vel Paszkowski

Specjalista

(22) 55 24 241

g.pasekvelpaszkowski@uw.edu.pl

 

mgr Katarzyna Wileńska-Moody

Specjalista

Nieobecność od 14.09.2020 r.

(22) 55 24 242

k.wilenska@adm.uw.edu.pl

mgr Daria Rybicka-de Cock

Specjalista

(22) 55 24 242

daria.rybicka@adm.uw.edu.pl

mgr Joanna Wąsowska

Główny specjalista

(22) 55 24 240

joanna.wasowska@adm.uw.edu.pl

SEKCJA DO SPRAW ROZWOJU KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW NIEBĘDĄCYCH NAUCZYCIELAMI AKADEMICKIMI

mgr Małgorzata Ciachowska-Parzych

Specjalista

(22) 55 26 019

+48 609 088 454

Malgorzata.Ciachowska@adm.uw.edu.pl

 

mgr Grażyna Pawelec

Starszy specjalista

(22) 55 26 107

+48 662 369 079

Grazyna.Pawelec@adm.uw.edu.pl

mgr Agata Kapica

Starszy specjalista

(22) 55 26 019

 +48 662 957 497

agata.kapica@adm.uw.edu.pl

 

Joanna Rostkowska

Referent

(22) 55 26 019

+48 609 408 414

  j.rostkowska3@adm.uw.edu.pl

mgr Agnieszka Leśniewska

Główny specjalista

(22) 55 26 108

  +48 600 349 072

Agnieszka.Lesniewska@adm.uw.edu.pl

SEKCJA DO SPRAW UBEZPIECZEŃ

mgr Marzena Górska

Starszy specjalista

(22) 55 20 840

marzena.gorska@adm.uw.edu.pl

Ilona Sobotka

Samodzielny referent

(22) 55 20 851

ilona.sobotka@adm.uw.edu.pl

SEKCJA DO SPRAW EMERYTUR I RENT

mgr Katarzyna Kalinowska

Specjalista

 (22) 55 20 598

katarzyna.kalinowska@adm.uw.edu.pl

Ewa Szmit

Specjalista

(22) 55 20 731

Ewa.Szmit@adm.uw.edu.pl

mgr Renata Tyborowska

Starszy specjalista

(22) 55 20 731

Renata.Michalowska@adm.uw.edu.pl

SEKCJA OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH

mgr Ryszard Trojanowski

Specjalista

(22) 55 40 228

r.trojanowski@uw.edu.pl

Danuta Potrykus

Specjalista

(22) 55 40 875

Danuta.Potrykus@adm.uw.edu.pl

SEKCJA OBRONY CYWILNEJ

Agnieszka Kukulska

Specjalista

(22) 55 31 650

Agnieszka.Kukulska@adm.uw.edu.pl

 

SEKCJA ZABEZPIECZENIA TRANSPORTU OSOBOWEGO

Wojciech Błachnio

Kierowca

+48 668 312 846

Wojciech.Blachnio@adm.uw.edu.pl

 

 

Jacek Maciejuk

Kierowca

(22) 55 20 558

+48 696 030 787

j.maciejuk@uw.edu.pl

Jarosław Burczyński

Kierowca

+48 606 288 045

 

 

 

Urszula Ponichter

Specjalista

(22) 55 20 307

Urszula.Ponichter@adm.uw.edu.pl

Jarosław Kawecki

Kierowca

(22) 55 20 558

+48 606 208 902

jaroslaw.kawecki@adm.uw.edu.pl

 

Tomasz Walczak

Kierowca

(22) 82 28 030

+48 604 546 534

tomasz.walczak@adm.uw.edu.pl